Podologia i kosmetyka
Tarnów, ul. Krasińskiego 5 tel. 502 455 536

O nas

GABINET
Serdecznie zapraszamy Panstwa do Naszego Gabinetu Podosfera zlokalizowanego w Tarnowie przy ulicy Krasińskiego 5.
Gabinet wyposażony jest we wszelkiego rodzaju urządzenia niezbędne do bezpiecznego i skutecznego przeprowadzania zabiegów. Narzędzia używane przez naszych specjalistów są najwyższej jakości i są każdorazowo: dezynfekowane, myte, pakietowane i sterylizowane a część z nich jest jednorazowa ze względu na zachowanie zasad higieny.


Oferujemy Panstwu zabiegi z zakresu podologii, kosmetologii oraz wizażu. Główny obszar naszej pracy związany jest z podologią,  dziedziną która dopiero rozwija się w Polsce.


Podologia jest dziedziną zajmującą się diagnozowaniem oraz zapobieganiem problemom w obrębie stóp, oraz stawu skokowo-goleniowego. Analizuje stan skóry i paznokci, budowę stopy, ruchomość stawów, napięcie mięśni, przewodnictwo nerwowe a także stan naczyń krwionośnych. Jest dziedziną interdyscyplinarną wymagająca współpracy ze specjalistami wielu dziedzin.

ZESPÓŁ


Wanda Drwięga Sałata – jest specjalistką w zakresie podologii. Absolwentka Akademii Podologii w Katowicach, dyplomowana pielęgniarka, Technik usług kosmetycznych, uczestniczka wielu kursów z dziedziny podologii i kosmetologii. Kilkunastoletnie doświadcznie zawodowe oraz ciągłe pogłebianie wiedzy pozwala jej na oferowanie usług na najwyższym poziomie. Posiada wiedzę z zakresu m.in anatomii, dermatologii, diabetologii co pozwala na szybkie podjęcie skutecznego leczenia.

 
Gabinet współpracuje z lekarzami wielu specjalizacji.

ul. Krasińskiego 5, Tarnów
tel. 502 455 536
gabinet@podosfera.pl